BÖLÜM 5: “DEMİR EKSİKLİĞİ-GÖZDEN KAÇANLAR” VİDEOSU, TİHUDUM “DEMİRYOLU” KÖŞESİNE EKLENDİ...

BÖLÜM 5: “DEMİR EKSİKLİĞİ-GÖZDEN KAÇANLAR” VİDEOSU, TİHUDUM “DEMİRYOLU” KÖŞESİNE EKLENDİ...


Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

 

BÖLÜM 5: “DEMİR EKSİKLİĞİ-GÖZDEN KAÇANLAR” VİDEOSU, TİHUDUM “DEMİRYOLU” KÖŞESİNE EKLENDİ...TİHUDUM (www.tihudum.org) Demiryolu” Köşesine Prof. Dr. Kerim GÜLER’in Bölüm 5: DEMİR EKSİKLİĞİ-GÖZDEN KAÇANLAR” videosu eklendi.

 QR Kodu Okutarak veya https://webarprojects.8thwall.app/pierre-fabre5 Linkini Tıklayarak Prof. Dr. Kerim GÜLER’in Bölüm 5: “Demir Eksikliği-Gözden Kaçanlar” 3 Boyutlu Videosunu İzleyebilirsiniz.

"Uygulamayı başlatmak için telefonunuz ile paylaşmış olduğumuz linke tıklayın veya bilgisayar ekranınızdan e-postamızı aldıysanız telefonunuz kamerası ile gelen QR kodu okutun. Açılmak istenen linki başlattığınız zaman telefonunuz uygulamayı yüklemeye başlar, 5-6 saniye içerisinde telefonunuz kamerasını bir yüzeye (masa veya odanızın yeri olabilir) tutun ve bekleyin. Sabit şekilde beklemenizi öneririz, AR uygulamanız bir süre sonra başlayacaktır. Ekranda siyah bir kare gördüğünüz zaman ekrana dokunun."

TİHUDUM, Ortak Pano’nun sağ sütununda yer alan “Demiryolu” logosuna tıklandığında açılacak olan siteden “Demiryolu” Köşesi’ne ulaşabilirsiniz.

www.tihudum.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans