“Beslenme ve Beslenme İletişimi-9: Gıda Takviyelerinin Kronik Hastalık Yönetimindeki Yeri” Canlı Konseyi

“Beslenme ve Beslenme İletişimi-9: Gıda Takviyelerinin Kronik Hastalık Yönetimindeki Yeri” Canlı Konseyi


Resmi büyütmek için tıklayınız.

İç Hastalıkları Uzman ve Asistanlarına Yönelik “Beslenme ve Beslenme İletişimi-9: GIDA TAKVİYELERİNİN KRONİK HASTALIK YÖNETİMİNDEKİ YERİ” Canlı Konseyi

 

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org)’da İç Hastalıkları Uzman ve Asistanlarına YönelikBESLENME ve BESLENME İLETİŞİMİ” Canlı Konseyleri devam ediyor....

4 Haziran 2024 Salı günü Saat 12.15’de “Beslenme ve Beslenme İletişimi-9: GIDA TAKVİYELERİNİN KRONİK HASTALIK YÖNETİMİNDEKİ YERİ” Canlı Konseyi gerçekleştirilecektir.

Yazılımı ve tasarımı tamamıyla Bilimsel Bilişim tarafından geliştirilen BİLİMSEL BİLİŞİM CANLI KONSEY MODÜLÜ ile gerçekleştirilecek olan programa başkanımız Uzm. Dr.

Selma KARAAHMETOĞLU ve konuşmacımız Prof. Dr. Alev KESER ANKARA’dan online olarak kendi bilgisayarları ile bağlanacaklar.

Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Enstitüsü Vakfı ile TİHUD (Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği) işbirliği ile gerçekleşecek Canlı Konseye www.tihudum.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil cihazlarınızdan (iPhone, Android telefon, iPad ve Android tabletler vs.), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konsey sırasında sorularınızı konuşmacımıza iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

Konu: Beslenme ve Beslenme İletişimi-9: GIDA TAKVİYELERİNİN KRONİK HASTALIK YÖNETİMİNDEKİ YERİ

Başkan: Uzm. Dr. Selma KARAAHMETOĞLU

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Kliniği

Konuşmacı: Prof. Dr. Alev KESER

Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Tarih-Saat: 4 Haziran 2024 Salı, Saat 12.15- 13:15

Yer: www.tihudum.org


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans